Projektet dhe këngët e saj e kanë bërë shumë të famshme, ku disa prej tyre aq shumë janë pëlqyer dhe dëgjuar, sa e kanë bërë tejet të pëlqyer tek publiku, shkruan “Kosovarja”.

Nga të gjitha pikat e prezantimeve i takojnë meritat dhe fjalët më të mira, por ajo që po del të jenë të dashuruar më shumë njerëzit janë fotografitë e pamjet e saj mahnitëse që me të parë shkrinë të gjithë akujt ngado që janë.

Mimozën e njohin të gjithë si një profesioniste të fotografive gjë që e bën të jetë më atraktive dhe më unike nga të tjerat.

Gjërat e momentet e bukura që ia sjell jeta menjëherë i reflekton tek publiku pa pikë problemi, por edhe për atë çfarë i ka fal natyra nuk e fsheh dot dhe jo më kot jep përshtypjen e një femre të pakrahasuar.

Ajo në çdo pamje që po sjell po vjen me një pozitivitet dhe bukuri sikur edhe të dijë se aparati i shkon për dore sa edhe në bardhë e zi dhuron sharm e bukuri. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË