Që të duken më të veçanta këngëtaret tona po përdorin mënyra të ndryshme të veshjes.

Këtë herë, Mimoza Shkodra vjen me një veprim interesant e cila i ngatërron atletet që ka veshur, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e vulos me ngjyrat e ndryshme të atleteve, njëra e pembe ndërsa tjetra e vjollcë.

Ajo përveç që pëlqehet mjaft shumë nga publiku për këngët e saj, herë pas here na rikujton edhe linjat e saj dhe bukurinë e saj natyrale përmes imazheve që publikon në ‘Instagram’.

Ky imazh në vazhdimësi do t’ua trullos mendjen me linjat perfekte që nuk heziton t’i shfaq këngëtarja. /Kosovarja/

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË