Mimoza Shkodra përveç zërit të veçantë që ka ajo është edhe një femër e bukur.

Këngëtarja herë pas here na e rikujton edhe linjat e saj dhe bukur e saj natyrale përmes imazheve që publikon në ‘Instagram’.

Edhe në një fotografi që ajo ka postuar së fundi, këngëtarja e veshur në të zeza ka zbuluar belin e hollë derisa dukej në formë mjaft të mirë.

Kujtojmë që Mimoza së fundi ka publikuar projektin ‘Valla’ në bashkëpunim me Irkenc sHyka./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË