Modelen e njohur e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar.

Duket se modelja e njohur është përmalluar për kohën e shkuar.

Kështu të paktën na e dha përshtypjen Miranda Kerr e cila është kthyer në kohë ku edhe postoj në Instagram një foto nga arkiva.

Në foton e postuar ajo shihet gjysmë nudo dhe duket mjaft seksi.

Kujtojmë se tani ajo është në pritje për t’u bërë nënë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË