Këngëtarja Yllka Kuqi përveç që është aktive në karrierën e saj muzikore, ajo është e pranishme dhe shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Nga vende të ndryshme të botës dhe shëtitjet e shumta, Yllka ndanë me publikun momentet që i shijon, shkruan “Kosovarja”.

Njihet si femër atraktive dhe me stil, e poashtu shumë e hareshme.

Është nga këngëtaret që komentohet më së shumti, kjo si shkak ka edhe postimet e saja të shumta në rrjetet sociale.

Për Yllkën ka çka të flitet mjaftueshëm, por kush më mirë se ajo e paraqet vetën, qoftë me video, qoftë me fotografi.

Së fundi përmes një video në Instagram këngëtarja ka treguar si është rregulluar, duke fokusuar grimin dhe flokët./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË