Miriam Cani është shfaqur krejtësisht natyrale në Instagram.

Këngëtarja e njohur Miriam Cani njihet për origjinalitetin e saj, shkruan lajmi.net.

Këtë e dëshmon gjithmonë kur poston ndonjë fotografi e së fundmi ka vepruar njësoj në Instagram ku është shfaqur tejet natyrale në një foto të realizuar e shtrirë.

Miriami është në pritje të fëmijës së saj të dytë me Alban Skënderajn dhe dyshja mezi po presin që fëmija të vijë në jetë.

MUND TË JU PËLQEJNË