Miriam Cani konsiderohet si një nga femrat më të adhuruara shqiptare.

Ajo njihet për thjeshtësinë e saj dhe bukurinë natyrale ndërsa shumë shpesh nuk heziton të shfaqet e pa grimuar, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ajo herë pas here sjell imazhe artistike.

Edhe këtë herë, Miriam ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo dukje si engjëll, e veshur në fustan të bardh pran një pamje të mrekullueshme në natyrë, ajo dukej mahnitëse.

“Në parajsë”, ka shkruar Miriam përkrah imazheve.

MUND TË JU PËLQEJNË