Miriam Cani e ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto të vajzës.

Alban Skënderaj së bashku me bashkëshorten, Miriam Canin dhe vajzën e tyre Ameli.

Nga Maldive çifti me ndjekësit po ndajnë fotografi nga më të ndryshmet me të cilat dëshmojnë se janë duke u argëtuar pafund.

Ishte Miriami ajo e cila para pak minutash e ka publikuar një foto të vogëlushes e cila i ka ngjarë.

“Parajsa ime ne toke”, ka shkruar pranë fotografisë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË