Miriam Cani është shfaqur tejet atraktive.

Këngëtarja Miriam Cani ka ardhur atraktive në imazhin e fundit të cilin e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me stil, Miriami duket joshëse pa provokuar shumë dhe komentet e ndjekësve edhe tani si çdo herë tjetër ishin pozitive.

Për dallim prej disa prej këngëtareve, pa përmendur emra, Miriam Canin asnjëherë nuk e kemi parë duke provokuar rënd nëpër rrjete sociale.

Siç dihet ajo është e martuar me këngëtarin Alban Skenderaj dhe bashkë përbëjnë një familje të lumtur së bashku me vajzën e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË