Miriam Cani dhe Alban Skenderaj janë një nga çiftet më të dashura dhe më të njohura shqiptare.

Çifti simpatik së bashku me vajzën e tyre, Ameli kanë filluar pushimet në bregdetin shqiptarë.

Nga atje Miriam ka ndarë një fotografi në rrjetin social Instagram një fotografi përkrah të bijës.

“Me zemrën time”, ka shkruar Miriam teksa nënë e bijë shkëlqenin së bashku.

Ndërkohë, kujtojmë që Albani dhe Miriam së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË