Modelja e famshme, Adriana Lima prej vitesh ka mbajtur epitetin e femrës më të bukur në botë.

Ish-modelja e Victoria’s Secret në imazhet që ka publikuar ka dëshmuar se ende mban këtë epitet teksa nuk hezitoj të shfaqet pa grim gjatë pushimeve.

38 vjeçarja tregoj linjat e mrekullueshme në bikini me ngjyrë të zezë ndërsa fytyra pa grim ia shtonte hijeshinë.

Kujtojmë që modelja është e martuar me Marko Jariç dhe është nënë e dy fëmijëve.

MUND TË JU PËLQEJNË