Njihet për vithet bombastike dhe po ‘çmend’ ndjekësit me foton e fundit.

Anastasia Kvitko njihet për format e saj trupore të cilat i reklamon sa herë që i ipet mundësia ta ketë përpara dikë që e fotografon.

Së fundmi ajo erdhi me një pozë të re në Instagram, kështu duke ‘elektrizuar’ ndjekësit e shumtë që ka.

Anastasia konsiderohet si një ndër konkurrentet më të forta të Kim Kardashian dhe shpesh herë ia del ta marrë pritmatin./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË