Modelja shqiptare Emina Çunmulaj edhe pse bënë jetë luksoze njihet si një femër tejet e thjeshtë dhe modeste.

Nuk kanë qenë të rralla imazhet apo videot ku modelja tregon me krenari që është shqiptare kështu duke i ndjekur traditat.

Së fundi Emina, ka postuar një video ku shihet teksa përgadit për burrin e saj ushqim trandicional, mirëpo kjo nuk do të thotë të qëndrojë larg kuzhinës, pasi që është martuar me një milionerë dhe janë prindër të dy vajzave.

Emina na tregon edhe rezultatet e kësaj recete, dhe reagimi i saj është lumturi e vërtetë. “ Burri im do të jetë shumë i lumtur kur ta shohë.” ka thënë modelja.

Kujtojmë që modelja është shumë e dhënë pas traditave shqiptare, ku edhe së fundi ajo ka filluar ta vizitojë shumë më shpesh Shqipërine përkundër herave të tjera që nuk ka ardhur shpesh.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË