Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk mund të rri pa provokuar.

E duke qenë se fotot e saj po pëlqehen nga ndjekësit, ajo po i ‘shpërblen’ ata me imazhe të reja, secila më provokative se tjetra.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk mund të rri pa provokuar, shkruan lajmi.net.

E duke qenë se fotot e saj po pëlqehen nga ndjekësit, ajo po i ‘shpërblen’ ata me imazhe të reja, secila më provokative se tjetra.

Së fundmi Oriola i ka publikuar disa foto nga plazhi dhe si zakonisht e ka vënë në pah gjoksin bombastik.

Ndryshe pranë fotove të saj nuk mungojnë as komentet e shumta dhe nga më të ndryshmet.

MUND TË JU PËLQEJNË