Moderatorja e njohur Genta Cana fitoi epitetin e emrit “Nënë” për herë të parë.

Një ditë pasi publikoi një set fotografish, ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur, prezantuesja nga Gjakova mirëpriti në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo lindi në një nga spitalet private të kryeqytetit, ndërsa solli në jetë një vajzë të cilën ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pagëzuar me emrin Ella.

Si nëna ashtu edhe vajza gëzojnë shëndet të plotë, ndërsa urimet e menjëhershme nga familjarët dhe rrethi shoqëror nuk kanë munguar.

Ajo lindi në një nga spitalet private të kryeqytetit, ndërsa solli në jetë një vajzë të cilën ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pagëzuar me emrin Ella.

Si nëna ashtu edhe vajza gëzojnë shëndet të plotë, ndërsa urimet e menjëhershme nga familjarët dhe rrethi shoqëror nuk kanë munguar.

MUND TË JU PËLQEJNË