Moderatorja e sportit, Genta Cana shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Noli Fetoshi do të bëhen prindër të një vajze.

Bukuroshja e ekrani shqiptar ka realizuar një fotosesion me barkun e fryrë, pak para se të sjellë në jetë vajzën.

“Është pothuajse fundi i këtij udhëtimi të bukur. Vajza ime e vogël është e gatshme të takojë botën! ♥ ️, ka shkruar Genta Cana.

 

Genta Cana dhe Nol Fetoshi kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në prill të këtij viti, periudhë kjo kur mdoeratorja ishte në javët e para të shtatzënisë.

MUND TË JU PËLQEJNË