Jonida Vokshi javën që lam pas i dha fund beqarisë, të shtunën ajo kurorëzoj martesë me aktorin Besnik Krapin.

Në një dasmë të organizuar në Golem çifti kishin ftuar edhe miqtë nga estrada për ta bërë edhe më të paharruar këtë natë.

Pak çaste më parë Jonida ndau disa imazhe nga festa dhe shkroi: “Falënderimi i fundit shkon për zotin që më ka bekuar me Besnik Krapin, në jetën time”.

MUND TË JU PËLQEJNË