Këngëtarja Beatrix Ramosaj ndodhet në Paris.
Nga Parisi i Francës, Beatrix Ramosaj me fansat e saj po ndan fotografi të ndryshme të realizuara me pamje përrallore prapa vetes, shkruan lajmi.net

Mirëpo vëmendjen e madhe e ka marrë me një video të realizuar.

Në videon e publikuar në Instagram ajo duket tejet joshëse, ndërsa fustani që ka veshur rrezikon t’i bie dhe po e mban me duar.

Nuk është hera e parë që Beatrixin e shohim të tillë dhe me videoklipin ‘Pa ndjenjë’ ka ngjallur shumë reagime për shkak të skenave tejet eksplicite.

MUND TË JU PËLQEJNË