Brad Pitt përkundër viteve cilësohet akoma si një nga meshkujt më të pashëm të Holliwoodit.

Këto muaj, aktorja amerikane, Lena Dunham, ka thënë se ka flirtuar me Brad Pittin në serinë e Quentin Tarantino, “Once upon a time in Hollywood”, por rrëmbyesi i ‘femrave’ i çoi gjërat në një nivel tjetër.

Kur kasta e aktorëve u rreshtua në tapetin e kuq, Dunham ishte ndarë nga Pitt nga Tarantino dhe yjet Leo DiCaprio dhe Margot Robbie.

Por, ajo më pas shkoi te aktori Pitt, teksa u përpoq ta puthte.

“Nuk është çdo ditë që të vesh një mumu, shkoj zbathur, flirtoj me #BradPitt dhe e shijoj kulturën . . si punë ”, ka shkruar Dunham në një postim në llogarinë e saj personale, Instagram.

 

MUND TË JU PËLQEJNË