Ajo është bindshëm në mesin e emravë më të lakuar të shoubizit në vend. Shyhrete Behluli diskutohet përditë, thuajse për çdo gjë.

A e kishte menduar a thua Shyhretja se do të vijë një ditë kur ajo do të jetë kaq shumë në qendër të vëmendjes?

Në fakt, jo vetëm ajo, por edhe gjithë familja e këngëtares thuajse përditë gjenden në faqet e shtypit rozë, duke u përfolur për çdo detaj.

Këngëtarja e muzikës popullore është prezente edhe në Intagram, ku poston foto të ndryshme.

Në profilin e saj gjendet edhe një foto e mrekullueshme ku këngëtarja ka pozuar pranë dy vajzave të saj, Engjit dhe Greses, shkruan “Kosovarja”.

Të drija duken si lule dhe vërehet se vajzat e lumturojnë pa fund Shyhreten. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË