Javë më parë këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku kishte paralajmëruar se do largohet për një kohë nga rrjetet sociale, me arsyen se do ti përkushtohet më shumë familjes.

Por, këtë premtim nuk arriti ta mbajë dhe gjatë pasi që pas kësaj kohe deshi të ndaj ndjenjat për mbretin e saj, pra babain bashkë me 973 mijë ndjekësit që mbanë në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

“Doja t’i thoja ca fjalë që s’ti thashë asnjëherë- shkruan e bukura Morenë, pos tjerash në letrën që e shkruajti për babain e saj, e të cilën po e publikojmë të tërën.

Letër kjo që padyshim, do ta lexoni më shumë se njëherë…

Ja letra e plotë:

 

MUND TË JU PËLQEJNË