Morena Taraku ka pasur një mesazh në rrjetet sociale, për atë, siç ka thënë ajo, “për ata që po thonë po rren”.

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare, Morena Taraku ka postuar një foto tejet atraktive në një makinë luksoze.

Këngëtarja pritet që ta lansojë një këngë të re, të cilën e ka prodhuar në Holandë, por duket se ajo nuk ka qenë e kënaqur që disa prej mediave kishin shkruar se “ajo nuk tregoi festivalin që mori çmim në Turqi”. /gazetametro/

MUND TË JU PËLQEJNË