Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është duke shijuar deri në maksimun jetën luksoze që bën.

Në cdo imazh që përditëson në profilin e saj instagram i mbizotëron luksi i tepruar, shkruan “Kosovarja”.

Ajo nuk përton madje edhe të reklamojë blerjet dhe çdo lëvizje kudo nëpër botë që bën.

Morena cilësohet për bukurinë që posedon dhe linjat e bollshme që çdo femër mund t’ia këtë lakminë.

Edhe pse kohët e fundit ajo po qëndron më shumë në Turqi e vendet tjera se sa në Kosovë.

Ndërkohë, që me veprimin e fundit ajo dëshmoi se luksi për të nuk po ka fund. Me dhëmbë prej ari e bikini me diamanta këto gjëra mund ti shihni veç te e bukura Morenë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË