Që është një emër me influencë kjo tani më është më se e ditur. Po flasim për këngëtaren dhe modelen e njohur Morena Tarakun, e cila që kur ka bërë famë e emër më nuk iu nda vëmendja.

Ajo cilësohet si një femër mjaft e bukur dhe me shumë stil, saqë provokimet nga ana e saj tanimë janë të zakonshme, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e saj private ka qenë çdo herë në fokus të mediave rozë. Menjëherë pas ndarjes nga miliarderi Sasha Sobhiani filloi të përflitej për një lidhje tjetër, por që Morena nuk e ka konfirmuar.

 

Nuk janë të rralla postimet kur ajo zbulon shumë pjesë të trupit dhe bënë që meshkujt të çmenden pas saj.

Së fundi, duke pozuar para pasqyrës ajo tregon thuajse gjithçka nga trupi i saj./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË