E bukur, e ëmbël dhe përherë e zjarrtë, kjo është Morena Taraku.

Njihet si modele dhe këngëtare mjaft e bukur, me linja të bollshme trupore me një fjalë i plotëson të gjitha premisat e një femre perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Ajo karakterizohet edhe si një femër e guximshme duke eksperimentuar mjaft shpesh me pamjen e saj, ku së fundi nga një zeshkane është shndërruar në një biondinë joshëse.

Pavarësisht të gjitha angazhimeve në të dy botët si modele dhe këngëtare Morena jo rrallë herë poston edhe thënie të ndryshme për jetës, familjen po edhe faqe të librave të autorëve botëror.

Me një fjalë këngëtarja dhe modelja bukuroshe gjen kohë edhe për të lexuar. Së fundi ajo shihet duke lexuar librin “Pse meshkujt martohen me kuçkat” gjë që i bënë përshtypje edhe vetë asaj.

E si të mos lexojë kur edhe posedon shpirt artisti, tek e ka dëshmuar prej fillimit të karrierës së saj./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË