Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare.

Pos karrierës si këngëtare e modele ajo komentohet shumë për jetën e saj tejet luksoze.

Atë e gjejmë përherë aktive në rrjete sociale ku reklamon jetën e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet mjaftë provokuese.

E veshur vetëm më bukini, Morena në këtë foto mbulon fytyrën, ndërsa ekspozon të pasmet e saj gjigante.

Kaq provokuese moti nuk e kemi parë vajzën nga Prishtina.

MUND TË JU PËLQEJNË