Është publikuar foto e rrallë e Morena Tarakut, në hotel me këngëtarin e famshëm.

E kemi parë që Morena Taraku ka mbështetur këngëtarin me famë botërore Jason Derulo, kur nxirrte këngë të reja.

E edhe kur Morena publikonte diçka të re përkrahja e tij nuk ka munguar asnjëherë, mirëpo askush nuk e dinte se ata ishin miq kaq të afërt.

Me rastin e ditëlindjes së Jason, Morena e ka publikuar një foto me të cilën ka ngjallur po ashtu shumë dyshime.

“Gëzuar ditëlindjen Jason Derulo”, ka shkruar Morena pranëfotografisë dhe nuk ka munguar edhe një zemër./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË