Morena Taraku provokon sërish me linjat perfekte që ka.

Derisa po merr rreze të diellit në mesin e pishinës në oborrin e shtëpisë së saj ajo ka hequr të gjitha rrobat dhe shfaqet vetëm në të brendshmet e poshtme, shkruan “Kosovarja”.

Në videon që ka postuar në Instagram shihet e shtrirë në pishinë derisa po merr rreze dielli, e ajo çfarë vihet re është se i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme.

Morena Taraku

Publiée par Kosovarja Video sur Jeudi 18 juillet 2019

Këto veprime këngëtarja nuk hezitoi që t’i publikoj për ndjekësit e saj.

Kujtojmë, kohën e fundit Morena ka lansuar projektin e saj të ri që titullohet “Swag”.

MUND TË JU PËLQEJNË