Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka kohë që më shumë po qëndron në Turqi se sa në Kosovë.

Ajo nuk po e lë anash as muzikën. Pas ‘Swag’ Morena duket se ka gati projektin e ri.

Me një pyetje drejtuar fansave këngëtarja bukuroshe duket sikur po i paralajmëron ata për diçka të re.

“A jeni gati për diçka mahnitëse” shkruan Morena.

Se a do jetë edhe kjo një këngë po aq e pëlqyer sa “Swag” apo bëhet fjalë për ndonjë sruprizë tjetër mbetet të shihet.

MUND TË JU PËLQEJNË