Morena Taraku ‘zbulon’ diçka lidhur me ishin e saj.

Modelja edhe këngëtarja, Morena Taraku, mund të konsiderohet si një prej emrave që ka arritur suksese në këto dy fusha.

Mirëpo duket se ka pasur prej atyre që kanë menduar se Morena nuk mund t’ia dalë që t’i prekë ëndërrat e saj.

Dhe tani pasi suksesin e ka arritur, ajo nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se sa e lumtur ndihet për këtë.

“Mbaj mend kur ishi më tha, nuk mund t’i prekësh ëndrrat”, ka shkruar ajo pranë një videoje të postuar aty ku duket e lumtur dhe plotë vetëbesim./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË