Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe ka qenë Miss World nga viti 2010-2012.

Këngëtarja është gjithmonë në vëmendjen e mediave për lidhjet e saj dhe jetën luksoze që ajo bën.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ne një gëzim mjaft të madh për të.

Përmes postimeve në InstaStory, Morena tregon se lumturia në këtë botë është të qenurit një hallë dhe në një mënyrë mjaft të ngrohtë, i ka uruar mirëseardhjen në jetë nipit të saj.

Për më tepër, na ka treguar dhe emrin e nipit të saj të porsalindur i cili quhet Alk Taraku.

MUND TË JU PËLQEJNË