Këngëtarja Morena Taraku ka publikuar një video ku është shfaqur provokuese.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ajo shpesh ndan me ndjekësit dhe fansat e saj postime të tilla.

Morena, çdoherë tregon jetën luksoze duke reklamuar veshjet e shtrenjta, makinat dhe shumë gjëra të tjera.

Së fundi, në videon e postuar ajo ka bërë një paraqitje provokuese duke treguar gjoksin e bollshëm.

Morena, po vazhdon të bëjë ndërhyrje kirurgjike ku ka ndryshuar tejet shumë dhe kjo po vërehet në postimet e fundit që ajo i bën.

Ndryshime këto në konturat e fytyrës, buzë dhe posaçërisht në hundën e saj.

Morena Taraku

Publiée par Albania Viral sur Mardi 30 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË