Morena Taraku provokon me foton e fundit

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, çdo herë e më shumë po rrëmben vëmendjen me postimet provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, Taraku ka nisur pushimet në Belek, gjersa ka ndarë me fansat disa fotografi atraktive në bikini.

Në fotografinë e fundit, modelja shfaqet duke u zhveshur në pjesën e poshtme, teksa vë në pah të pasmet atraktive.

“E humbur në parajsë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

MUND TË JU PËLQEJNË