Morena Taraku dhe Stresi kanë qenë dy artistë të cilët këto ditë kanë ndihmuar pafund për familjet e prekura nga tërmeti.

Këngëtarja dhe modelja erdhi nga Turqia në Shqipëri për të takuar nga afër këto familjet, ndërsa ndihmat e shumta si ushqim e veshmbathje nuk munguan nga ajo.

Por, sot është një ditë e veçantë për reperin Stresi, ndërsa duke qenë se këto ditë i kanë kaluar së bashku, Morena nuk hezitoi t’i bëjë një dhuratë nënës së tij.

Ajo ishte kujdesur që të surprizonte atë me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, ku momentin e surprizës Stresi e publikoi dhe në rrjete sociale.

MUND TË JU PËLQEJNË