Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën.

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi nga shtëpia e saj.

Ajo ishte veshur me një fustan të shkurtër, ndërsa po e mbante në duar qenin e saj.

Në këtë foto, përveç asaj që të binte në sy shtëpia me enterier modern, Morena dukej aq ndryshe dhe mezi njihej.

Për ndryshe, Morena Taraku është aktive edhe me projekte të reja muzikore, ajo po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË