Mimoza Mustafa po mbetet e komentuar kryesisht për shkak të pamjes së jashtme, shkruan “Kosovarja”.

Ishte dhe vazhdon të jetë ndër emrat atraktiv të muzikës në vend, por që asnjëhërë nuk ka lënë hapsirë për thashetheme a komente “të lira”.

Pra, Mimoza ka ditur ta menaxhoj mirë imazhin e saj, duke mos e lejuar vetën të jetë kudo, madje as në shumë televizione e intervista.

Dikush edhe mund të mendoj që kjo është një strategji e krijuar nga bashkëshorti i saj i rryer me skenën e menaxhimin, por në fakt kjo është edhe meritë e intuites së Mimozes, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, këngëtarja po komentohet për ndërhyrje estetike në fytyrë, ndërkohë që ajo vetë nuk e ka parë të udhës të reagoj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË