Sot është një ditë e veçantë për familjen Dreshaj.

E vogla e familjes, Jehona Dreshaj sot feston ditëlindjen e 25-të.

Këtë e ka bërë të ditur Afërdita Dreshaj e cila ka publikuar një fotografi në Instagram për ta uruar.

Afërdita dhe Jehona kanë udhëtuar drejt Parisit për të festuar atje, nga ku dhe po publikojnë pamje.

“Urime ditëlindja shpirti im. Të dua”, ka shkruar Afërdita Dreshaj.

MUND TË JU PËLQEJNË