Dje Lule Mustafa kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë.

Lule Mustafa ka shkëlqyer në mbrëmjen e saj në krah të të dashurit Albanit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ishte e rrethuar me miq e familjarë të shumtë, të cilët ia organizuan një mbrëmje madhështore me atmosferë të madhe.

Në mesin e fejesës nate ajo që e veçoi mbrëmjen e saj ishin motrat e saj ku kënduan live për motrën e vogël.

Ndiqeni këtë video dhe shikojeni atmosferën që mbretëroi atje. /Kosovarja/

Motrat Mustafa

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 28 août 2019

Motrat Mustafa

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 28 août 2019

MUND TË JU PËLQEJNË