Këngëtaret e zhanrit popullor dhe shumë të dashura për publikun shqiptar publikuan bashkëpunimin ‘Çika e nanës’ 8 motrat së bashku, pra bëhet fjalë për Motrat Mustafa.

Projekt ky i paralajmëruar që nuk vonoi dhe u publikua.

‘Çika e nanës‘, u prit shumë mirë nga fansat e tyre po ashtu edhe publikut të gjerë pasi që ka një temë prekëse që bëhet fjalë për nënën.

Ky projekt, u publikua para dy ditëve dhe ka arritur sukses shumë të madh.

Kënga ‘Çika e nanës‘, e Motrave Mustafa ka arritur 1 milionë shikime në kanalin zyrtar ‘YouTube‘, dhe e veçanta e kësaj është se ka vetëm tri ditë që u publikua./GazetaBlic/

MUND TË JU PËLQEJNË