Sahide dhe Safete Mustafa tash e sa janë aktive me projekte muzikore.

Motrat Mustafa ishin së fundi të ftuara në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Dy këngëtaret kanë rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale si dhe treguan planet për projektet e reja.

Meqenëse janë tash e sa vite pjesë e estradës, Sahidja dhe Safetja tregojnë se cili është suksesi i tyre më i madh në karrierë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çka thanë këto dy artiste.

MUND TË JU PËLQEJNË