Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Ajo ditë me parë ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të. Me këtë rast ajo ka organizuar një festë të madhe.

Tani janë publikuar edhe disa pamje ku motrat Vjollca shfaqen duke vallzëuar në mënyrë mjaftë provokuese.

Majde Luana është kujdesur që t’i ‘shashtris’ të pranishmit me lëvizjet e saj provokuese.

Për më tepër shikoni videon…

MUND TË JU PËLQEJNË