Enca Haxhia për një kohë ishte personazhi më i diskutuar i shoëbizit shqiptar, e muajve të fundit media nuk po merret edhe aq me të, ani pse këngëtarja është aktivizuar mjaftë në aspektin profesional, shkruan “Kosovarja”.

Enca nuk është e vetmja e famshme brenda familjes, pasi mjaftë vëmendje po merr edhe motra e saj, Uindi.

Uindi është e apasionuar pas grimit profesional dhe kjo duket që në shikim të parë. Ajo grimohet për vete, e shpesh e grimon edhe motren e saj, shkruan “Kosovarja”.

Uendi së fundi është fotografuar në një hotel në Tiranë, ku duket shumë e grimuar dhe disi e çuditshme.

Juve si po iu duket?

/Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË