Ka ditë të tëra që kur çifti i njohur Mozzik dhe Loredana përfliten se diçka me martesën e tyre nuk po shkon dhe se çifti është drejt ndarjes.

Pati raste të shumta kur çifti veç shkonte e thellonte dhe para publikut pasqyrohej se më të vërtetë çifti janë duke u ndarë, shkruan “Kosovarja”.

Nuk e dimë se pse Mozzik dhe Loredana nuk deshën ti bëjnë publike disa momente të tanishme nga jeta e tyre.

Por, për një gjë jemi të bindur ata na mashtruan sërish.

Mozzik sapo publikoi një foto me Loredanën ku dëshmoi se lidhja e tyre është në rregull, madje po e përkrah në projektet e saja ashtu siç ka bërë çdo herë.

Bravo, i qoftë çiftit./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË