Janë shumë të suksseshëm.

Mozzik dhe Loredana po e shijojnë suksesin e këngës së re.

Mozzik dhe Loredana ka vetëm një javë që kanë publikuar duetin e radhës me titull “Eiskalt”.

Kjo këngë po pritet shumë mirë nga fansat e tyre dhe deri tani ka marrë mbi 6 milionë klikime në kanalin YouTube.

Dyshja e kanë publikuar këngën edhe në platformat tjera muzikore.

Për ndryshe, Mozzik dhe Loredana janë shumë aktiv me koncerte gjatë kësaj periudhe. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË