Mozzik ka publikuar një fotografi me deputetin nga radhës e PDK-së.

Ditë më parë Mozzik kishte vizituar Kadrin Veselin me të cilin kishte publikuar një fotografi dhe e kishte lavdëruar për burrninë dhe punën që ai ka bërë deri më tani.

Tani reperi i cili po korr suksese me këngët e tij, ka ndarë një tjetër imazh me një tjetër anëtar të Partisë Demokratike të Kosovës, është fjala për Elmi Reçicën.

Eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale, dhe më këtë imazh Mozzik ka dal krah Elmis, në imazhin e mëposhtëm mund ta gjeni mesazhin.

MUND TË JU PËLQEJNË