Adelina Tahiri kohëve të fundit po përmendet më shumë vetëm për jetën lukzose që bën, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që jeton në këto rrethana luksi, për ditëlindjen e djalit këngëtarja ka organizuar një festë madhështore në një ambient të hapur në Shkup, ku ishin të pranishëm mbi 100 persona.

Për pjesën e atmosferës përkujdesej këngëtari Muharrem Nitaj.

Adelina

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

Ajo rrallë herë shfaqet në prezencë të burrit, por për këtë ditë Adelina shihet vetëm në afërsi të tij dhe djalit Jonit, duke përjetuar momente të lumtura së bashku.

Adelina

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

Përveç atmosferës, këngëtarja rëndësi të madhe i ka kushtuar edhe fizikut, e cila ndriqon në një fustan të bardhë.

Më poshtë mund t’i shihni disa pamje nga ceremonia e ditëlindjes. /Kosovarja/

Adelina Tahiri

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

Adelina

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

Adelina

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

Adelina

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË