Jo gjithmonë mund të kuptohet e të vihet re se kur është përdorur photoshop, por ka patur raste që të jetë keqpërdorur dhe kjo viher re më lehtë.

Një gjë e tillë i ka ndodhur së fundmi këngëtares së njohur Nora Istrefi, teksa ka publikuar dy foto në profilin e saj në “Instagram”.

Ndjekësit e saj e akuzojnë se ka përdorur “photoshop”, pasi sipas tyre i ka bërë sytë e mëdhenj.

Gjithashtu duket se është përdorur ky program për të bërë që të pasmet e këngëtares të duken më të ngritura. Murit të dhomës ku Nora ka pozuar duket se i ka rënë një hije, që e ka s’fomuar atë e kjo falë përdorimit të “photoshop”-it.

MUND TË JU PËLQEJNË