Vjeshta, njihet si koha e melodiv të lehta, kryesisht e baladave më shumë, andaj kjo stinë e sjell Shkumbin Ismajlin me një super baladë.

Këngëtari i njohur ka sjellur projektin më të ri, e cila quhet “Ndjeva mall” dhe i përket natyrës së baladave, shkruan Kosovarja.

Muzika, teksti dhe orkestrimi janë bërë nga vet këngëtari Shkumbin Ismajli.

Kurse, vizualiteti iu është besuar tërësisht produksionit jo pak të njohur MAX Production.

Si të gjitha këngët e tij, edhe ky projekt përçon brenda vetes një mesazh të fortë, e mbi të gjitha një interpretim të fuqishëm e të veçantë nga Shkumbini. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË