Egzona, është bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muçiqi dhe reja e Merites e Nysretit. Edhe Egzona si shumë nga nuset e tjera të të njohurve, bëri mjaftë famë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja nga Gjakova ia fitoj zemren Albatritit dhe jo vetëm. Thuhet se ajo është tejet e dashur për të gjithë anëtarët e familjes.

Egzona, nuk është nga ato nuse që rrijnë në shtëpi, bëjnë punë shtëpie e rrisin fëmijë.

Bukuroshja ka zhvilluar një biznes shumë të sukseshëm, ku merret me estetikë, mbjellje vetullash, por edhe shitjen e fustanave, shkruan “Kosovarja”.

Pamja e Egzones pas lindjes së binjakëve ka ndryshuar, ama për të mirë. Është dobësuar dhe po duket akoma më e freksët dhe më elegante./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË