Një ndryshim i madh i deputetit kosovar që nga ajo kohë, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për deputetin Fisnik Ismajli, në foto shihet kur ishte 22 vjeçar, atëherë kur mbante flokët e gjata dhe kishte një stil tejet ndryshe nga që ka tani.Përveç flokëve, ai ka bërë një ndryshim të madh edhe në peshë, të cilën e ka humbur si shkak i mos përkeqësimit të shëndetit.

Po ashtu një ndryshim që shihet është edhe në fytyrën e e tij.Shikojeni imazhin për më shumë:

Ndryshe, Fisnik Ismajli është njëri nga pjesëtaret e partisë së PSD.

MUND TË JU PËLQEJNË